PROVOZ O PRÁZDNINÁCH 2018

 

 VOLNÁ MÍSTA NA PŘÍMĚSTSKÉM TÁBOŘE JSOU POUZE OD 23. DO 27.7.2018.

TÁBOR JE VĚNOVANÝ VŠESTRANNÉMU POHYBU OD LEZENÍ NA BOULDERU, PŘES SLACKLINE AŽ PO VŠEMOŽNÉ POHYBOVÉ HRY.

PRO DĚTI OD 7 DO 13 LET.

 

O VÍKENDECH JE TĚLOCVIČNA UZAVŘENA.

PROBÍHAJÍ SKUPINOVÉ LEKCE DLE PROGRAMU.

 

 
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA JUMP BUNGEE WORKOUT NOVĚ NA WWW.JUMPBUNGEEWORKOUT.CZ
 

Přijďte, těšíme se na Vás.

 
 

 

FITPARK JE OTEVŘEN JIŽ ROK. Areál u hráze rybníka Vodice je známý díky restauraci U splavu, která již 8 let nabízí příjemné posezení.

Areál leží na místě, které se nabízí k aktivnímu odpočinku. Křižuje se zde několik cest a cyklostezek  s asfaltovým i štěrkovým povrchem. Okolí rybníka Vodice se za posledních několik let změnilo k nepoznání a svým charakterem začíná připomínat park.

FITPARK je prostor pro aktivní pohyb. Máme zde 4 zóny, každá pro jiný typ pohybu. Ve FITPARKU nejsou klasické posilovací stroje, jak je známe z klasických posiloven a fitness. Filosofií FITPARKU je POHYB. Snažíme se myslet neotřele a nabízet lidem různých věkových kategorií zdravou, zábavnou a celé tělo posilující formu pohybu.

Pokud si u nás chcete zacvičit, přihlaste se prosím v sekci Program nebo nám zavolejte. Vysvětlíme vám, jak to u nás chodí. Aktuálně je nejvýhodnější nabídkou je časově omezená měsíční permanentka za 800 Kč, která umožňuje neomezenou možnost návštěvy FITPARKU na vypsaných lekcích a ve vymezených hodinách

 

Ve Fitparku si můžete vybrat z několika druhů pohybu:

  • kruhový trénink na 3 způsoby. FITWORKOUT, CARDIOWORKOUT A CROSSWORKOUT. Kapacita je 12 osob na jednu lekci.

  • lezení na BOULDERU  o velikosti 60 m2 a výšce 4,5 m2 S převisem a dopadovými plochami. 

  • PARKOUROVÁ ZÓNA - V době konání parkourových tréninků je spojená v jeden celek Workoutová a boulderová zóna. Prostor umožňuje volný pohyb v členitém prostoru pro 25 dětí. 

  • KLASICKÝ BOX v boxerském sále