NOVINKY PODZIMNÍ SEZONY

atletická školička pro děti od 4 do 7 let, cardio dancing, pilates, SM systém

STÁLICE: kruhové tréninky, parkour, miniparkour

ZAHÁJEN ZÁPIS DO KURZŮ PARKOURU, MINIPARKOURU, ATLETICKÉ ŠKOLIČKY A LEZENÍ - PŘIHLÁŠKY ZDE.

 

A POZOR.

29. září 2018 ve spolupráci s CRTC Praha pořádáme překážkový vytrvalostní závod v kategorii dětí a dospělých. Více informací na FB.

 

DALŠÍ PODZIMNÍ PARKOUR DAY POŘÁDÁME 20.10. OD 10 HODIN. TĚŠÍ SE KEVIN, VOVA A PAVEL. Přihlášky v rezervačním systému nebo mailem.

 

 

 
 
 

 

 
 

 

FITPARK JE OTEVŘEN JIŽ ROK. Areál u hráze rybníka Vodice je známý díky restauraci U splavu, která již 8 let nabízí příjemné posezení.

Areál leží na místě, které se nabízí k aktivnímu odpočinku. Křižuje se zde několik cest a cyklostezek  s asfaltovým i štěrkovým povrchem. Okolí rybníka Vodice se za posledních několik let změnilo k nepoznání a svým charakterem začíná připomínat park.

FITPARK je prostor pro aktivní pohyb. Máme zde 4 zóny, každá pro jiný typ pohybu. Ve FITPARKU nejsou klasické posilovací stroje, jak je známe z klasických posiloven a fitness. Filosofií FITPARKU je POHYB. Snažíme se myslet neotřele a nabízet lidem různých věkových kategorií zdravou, zábavnou a celé tělo posilující formu pohybu.

Pokud si u nás chcete zacvičit, přihlaste se prosím v sekci Program nebo nám zavolejte. Vysvětlíme vám, jak to u nás chodí. Aktuálně je nejvýhodnější nabídkou je časově omezená měsíční permanentka za 800 Kč, která umožňuje neomezenou možnost návštěvy FITPARKU na vypsaných lekcích a ve vymezených hodinách

 

Ve Fitparku si můžete vybrat z několika druhů pohybu:

  • kruhový trénink na 3 způsoby. FITWORKOUT, CARDIOWORKOUT A CROSSWORKOUT. Kapacita je 12 osob na jednu lekci.

  • lezení na BOULDERU  o velikosti 60 m2 a výšce 4,5 m2 S převisem a dopadovými plochami. 

  • PARKOUROVÁ ZÓNA - V době konání parkourových tréninků je spojená v jeden celek Workoutová a boulderová zóna. Prostor umožňuje volný pohyb v členitém prostoru pro 25 dětí. 

  • KLASICKÝ BOX v boxerském sále