KAŽDOU NEDĚLI OD 16 HODIN MŮŽETE NAVŠTÍVIT PARKOUR+ URČENÝ PRO CELOU RODINU. 90 MINUT POHYBU.

KAŽDOU NEDĚLI OD 18 HODIN KRUHOVÝ TRÉNINK ZAMĚŘENÝ NA CVIČENÍ S VAHOU VLASTNÍHO TĚLA.

 

A POZOR.

 

DALŠÍ PODZIMNÍ PARKOUR DAY POŘÁDÁME 15.12. OD 10 HODIN. TĚŠÍ SE KEVIN, VOVA A PAVEL. Přihlášky v rezervačním systému nebo ZDE. Informace ZDE.

 

21. PROSINCE UKONČUJEME PODZIMNÍ SEZONU CVIČENÍ  PRO DĚTI. ZIMNÍ SEZONU ZAHÁJÍME S ŠIRŠÍ NABÍDKOU CVIČENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ 7. LEDNA 2019 (PROGRAM ZDE). PŘIHLÁŠKY KE STAŽENÍ ZDE:

 

PARKOUR

PARKOUR 13+

MINIPARKOUR

LEZENÍ

 

 

 

 

 
 
 

 

 
 

 

FITPARK BYL OTEVŘEN NA JAŘE 2017. Nachází se v areálu J.V.GUT nedaleko rybníka Vodice v sousedství restaurace U splavu, která již od roku 2010 nabízí příjemné posezení.

Celé okolí se nabízí k aktivnímu odpočinku. Křižuje se zde několik cest a cyklostezek  s asfaltovým i štěrkovým povrchem. Okolí rybníka Vodice se za posledních několik let změnilo k nepoznání a svým charakterem připomíná park.

FITPARK je prostor pro aktivní pohyb. Máme zde 4 zóny, každou pro jiný typ pohybu. Ve FITPARKU nejsou klasické posilovací stroje, jak je známe z klasických posiloven a fitness. Filosofií FITPARKU je POHYB. Snažíme se myslet neotřele a nabízet lidem různých věkových kategorií zdravou, zábavnou a celé tělo posilující formu pohybu.

Pokud si u nás chcete zacvičit, přihlaste se prosím v sekci Program nebo nám zavolejte. Vysvětlíme vám, jak to u nás chodí. Aktuálně je nejvýhodnější nabídkou měsíční permanentka za 800 Kč, která umožňuje neomezenou možnost návštěv.

Ve FITPARKU si můžete vybrat z několika druhů pohybu:

  • FITWORKOUT neboli kruhový trénink s kapacitou 12 osob na jednu lekci,

  • lezení na BOULDERU  o velikosti 60 m2 a výšce 4,5 m2 s převisem a dopadovými plochami,

  • PARKOUR a MINIPARKOUR,

  • OPENGYM ve vybraných hodinách.