Jak to všechno začalo?

V létě roku 2016 se zakladatelé FITPARKU Pavel Matoška a Jirka Pecháček vrátili z dovolené u moře, kde se každý den hýbali a rozhodli se v pravidelném pohybu pokračovat. Ne že by do té doby nic nedělali, ale všechno bylo nepravidelné a nepromyšlené. I když zajímavé. 

  

Najmuli si trenéra Jakuba Šťastného, posekali kus zahrady a 3x týdně v sedm ráno se do toho pustili. Všechno s vahou vlastního těla, žádné stroje. Bylo to fajn, ale v říjnu se ochladilo. Tak vyrazili do fitka, samozřejmě s Jakubem, ale tam je nepustili, že prý musí trénovat s jejich trenérem. Po pár neúspěšných pokusech se rozhodli postavit si vlastní fitko, kde se bude cvičit trošku jinak. A v květnu 2017 se otevíralo.

FITPARK si dal do vínku několik ambicí. Měl být spíš tělocvičnou než fitkem, měl být nejen pro cvičení, ale i pro setkávání zajímavých lidí a měl svým zakladatelům dělat radost. Radost jim dělá a zbytek nechť posoudí návštěvníci.

V každém newsletteru Vám přineseme pár zajímavých informací o FITPARKU, o lidech kolem něj a o novinkách ve světě pohybu. Těšíme se na Vás.