Připravili jsme pro Vás 3 hodiny plné výzev. Proč právě 3 hodiny? Protože normální lekce, která trvá 60 minut, uteče jako voda a není čas na pořádné zahřátí těla a jeho protažení,  na drilování a vyzkoušení nových cviků. Seminář je vhodný pro každého. Pro toho, kdo neví jak začít. Pro toho, kdo chce vyzkoušet své dovednosti. Pro toho, kdo se dlouho nehýbal a chce si vyzkoušet, co si jeho tělo ještě pamatuje. V ceně je i občerstvení. Semináře pořádáme na téma AKROBACIE, SILOVÝ TROJBOJ a CVIČENÍ S VLASTNÍM TĚLEM

Rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cena: 750 Kč

AKROBACIE

Seminář je vhodný pro každého, kdo se udrží na rukou, zkouší salto do bazénu, prostě se trošku hýbe a chce se posunout o kousek dál. Procvičovat se bude stojka, salto, rondát, ukážeme si gymnastické protahování i posilování. K dispozici je gymnastický koberec, odrazová trampolína, dopadová duchna, kruhy, hrazda.

SILOVÝ TROJBOJ

Esence čisté síly, ale překvapivě nejen pro siláky. Síla je důležitá pro každého člověka a správné postavení při zvedání břemene je něco, co člověk často pochopí až při lupnutí v zádech. Proto je důležité posilovat hlavní svalové partie a znát své limity. A ještě něco je důležité. Jen správně zahřátý a protažený sval je schopný podat plný výkon. I o tom se na našem semináři dozvíte více informací.


CVIČENÍ S VLASTNÍM TĚLEM

Vysvětlíme a ukážeme, proč je třeba se nejdříve dobře hýbat. Proto začneme s mobilitou, flexibilitou a základními animálními pohyby. To jsou první kroky ke zpevnění těla a posílení svalů.
Následují základy cvičení s vlastní vahou, klik, dřep, stojka, most nebo shyb. A cvičíme nejen tělo, ale i mozek, protože cvičení není stereotypní. Ale jak na to? Je nutné navštěvovat fitness nebo můžu cvičit i doma nebo venku? A jaké minimální vybavení k tomu potřebuii? Budete překvapeni. Více na našem semináři.

 

 

Thema:    Termin: Instruktor:   
Akrobacie  28.Dubna.2019   13:00-16:00  Kevin Jágr přihlásit zde 
Silový Trojboj      
Čvičení s vlast. tělem      
Pohyb v rytmu