KAŽDÝ VÍKEND OD 10 DO 17 HODIN OPEN GYM. OTEVŘENÁ TĚLOCVIČNA PRO CVIČENÍ BEZ TRENÉRA.

PARKOUR DAY SE KONÁ 24. BŘEZNA 2018. ZAČÍNÁME V 10. HODIN. PŘIHLÁŠKY ZDE.

2. ROČNÍK ZÁVODU VE STYLU SPARTAN RACE SE KONÁ DNE 26. KVĚTNA 2018.

Vypisujeme termíny příměstských táborů. Na téma Parkour (2.7., 6.8 a 13.8) a na téma Tanec (2.7, 9.7, 16.7 a 23.7). Tábory jsou od pondělí do pátku, více informací v přihlášce zde.
 
Každé úterý a čtvrtek od 9 hodin lekce pro ženy (bodycore, HIIT), po dobu cvičení pohlídáme děti.
 
V pondělí a ve středu od 19.00 a ve čtvrtek od 19.30 pravidelné lekce JUMP BUNGEE WORKOUT. Více na www.jumpbungeeworkout.cz
 
Nabízíme lekce tance pro dívky od 6 do 13 let (výběr z latinsko-amerických tanců):  úterý a čtvrtek 15:30 a 16.45, pátek 15.30
 
 

Přijďte, těšíme se na Vás.

 
 

 

V nedávné době jsme otevřeli  FITPARK. Areál u hráze rybníka Vodice je známý díky restauraci U splavu, která již 5 let nabízí příjemné posezení, a nejen to.

Areál leží na místě, které se nabízí k aktivnímu odpočinku. Křižuje se zde několik cest a cyklostezek  s asfaltovým i štěrkovým povrchem. Okolí rybníka Vodice se za posledních několik let změnilo k nepoznání a svým charakterem začíná připomínat park.

FITPARK je prostor pro aktivní pohyb. Máme zde 4 zóny, každá pro jiný typ pohybu. Ve FITPARKU nejsou klasické posilovací stroje, jak je známe z klasických posiloven a fitness. Filosofií FITPARKU je POHYB. Snažíme se myslet neotřele a nabízet lidem různých věkových kategorií zdravou, zábavnou a celé tělo posilující formu pohybu.

Pokud si u nás chcete zacvičit, přihlaste se prosím v sekci Program nebo nám zavolejte. Vysvětlíme vám, jak to u nás chodí. Aktuálně je nejvýhodnější nabídkou je časově omezená měsíční permanentka za 800 Kč, která umožňuje neomezenou možnost návštěvy FITPARKU na vypsaných lekcích a ve vymezených hodinách

 

Ve Fitparku si můžete vybrat z několika druhů pohybu:

  • kruhový trénink na 3 způsoby. FITWORKOUT, CARDIOWORKOUT A CROSSWORKOUT. Kapacita je 12 osob na jednu lekci.

  • taneční lekce, zejména pro dívky

  • lezení na BOULDERU  o velikosti 60 m2 a výšce 4,5 m2 S převisem a dopadovými plochami. 

  • PARKOUROVÁ ZÓNA - V době konání parkourových tréninků je spojená v jeden celek Workoutová a boulderová zóna. Prostor umožňuje volný pohyb v členitém prostoru pro 25 dětí. 

  • KLASICKÝ BOX v boxerském sále