O VÍKENDU 20. a 21.1. 2018 OPEN GYM OD 10 D0 17 HODIN. 

 

KAŽDOU STŘEDU U NÁS CVIČÍ MAMINKY S DĚTMI. V 9 HODIN BATOLATA, V 10 HODIN DĚTI DO 12 MĚSÍCŮ, V 11 HODIN DĚTI OD 2 DO 3 LET.

 

ROZVRH CVIČENÍ S GABRIELOU ZDE . LEKCE JOGY, BODY CORE A HIIT. ROZVRH LEKCÍ ZDE.

  

ZIMNÍ CYKLUS LEKCÍ PARKOURU A AKROPOHYBU ZAČAL 2.1.2018. V LEKCÍCH PARKOURU MÁME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V nedávné době jsme otevřeli  FITPARK. Areál u hráze rybníka Vodice je známý díky restauraci U splavu, která již 5 let nabízí příjemné posezení, a nejen to.

Areál leží na místě, které se nabízí k aktivnímu odpočinku. Křižuje se zde několik cest a cyklostezek  s asfaltovým i štěrkovým povrchem. Okolí rybníka Vodice se za posledních několik let změnilo k nepoznání a svým charakterem začíná připomínat park.

FITPARK je prostor pro aktivní pohyb. Máme zde 4 zóny, každá pro jiný typ pohybu. Ve FITPARKU nejsou klasické posilovací stroje, jak je známe z klasických posiloven a fitness. Filosofií FITPARKU je POHYB. Snažíme se myslet neotřele a nabízet lidem různých věkových kategorií zdravou, zábavnou a celé tělo posilující formu pohybu.

Pokud si u nás chcete zacvičit, přihlaste se prosím v sekci Program nebo nám zavolejte. Vysvětlíme vám, jak to u nás chodí. Aktuálně je nejvýhodnější nabídkou je časově omezená měsíční permanentka za 800 Kč, která umožňuje neomezenou možnost návštěvy FITPARKU na vypsaných lekcích a ve vymezených hodinách

 

Ve Fitparku si můžete vybrat z několika druhů pohybu:

  • ZRCADLOVÝ SÁL-Tradiční způsob skupinového cvičení v zrcadlovém sále. Sál o velikosti 100 m2 se zrcadly a audio systémem nabízí kruhový trénink v různých podobách, kompenzační cvičení, cvičení pro ženy, TRX, cvičení pro děti a jogu. Kapacita je 15 osob na jednu lekci.

  • WORKOUT ve speciálním sále o velikosti 250 m2 s hrazdami, bradly, kruhy, krátkou atletickou drahou, činkovištěm a pár stroji na zahřátí. Cvičení v tomto prostoru je vždy za přítomnosti trenéra.

  • BOULDEROVÁ ZÓNA - Boulderová lezecká stěna o velikosti 60 m2 a výšce 4,5 m2. S převisem a dopadovými plochami. Přiléhající plocha pro parkour. Montáž zahajujeme 19.5.2017, v provozu od 1.5.2017. Provozní řád lezecké stěny.

  • PARKOUROVÁ ZÓNA - V době konání parkourových tréninků je spojená v jeden celek Workoutová a boulderová zóna. Prostor umožňuje volný pohyb v členitém prostoru pro 25 dětí.