PROGRAM ZIMNÍ SEZONY  ZDE

 

NAŠE NOVINKY:

MINIPARKOUR KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN KROMĚ PÁTKU. 

VE STŘEDU OD 18 HODIN GYMNASTIKA S PAVLEM MACKANIČEM, TRENÉREM II. TŘÍDY. 

CVIČENÍ PRO ŽENY ZAMĚŘENÉ NA STŘED TĚLA VE STŘEDU.

STREETWORKOUT PRO TEENEAGERY VE ČTVRTEK VEČER.

KONDIČNÍ A SILOVÝ TRÉNINK PRO DOSPĚLÉ VE STŘEDU VEČER.

HIIT VE ČTVRTEK RÁNO.

CVIČENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ V NEDĚLI ODPOLEDNE.

 

PŘIHLÁŠKY NA KURZY KE STAŽENÍ ZDE:

 PARKOUR POZOR, NĚKTERÉ TERMÍNY JSOU JIŽ VYPRODANÉ

PARKOUR 13+

MINIPARKOUR

LEZENÍ

 

 DALŠÍ TERMÍN PARKOUR DAY V BŘEZNU 2019  OZNÁMÍME CO NEJDŘÍVE.
PŘIHLÁŠKY ZDE

 

 
 

 

 
 

 

Petr Vojtíšek

WORKOUT

Osobním trenérem, instruktorem a učitelem jsem 6 let. Této profesi jsem se začal věnovat již při studiu Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově, kde jsem absolvoval kurzy instruktora fitness (D. Stackeová) a výživového poradce.

Během následujících let jsem prošel celou řadou kurzů, seminářů a přednášek. Některé byly přínosné, některé méně. Mezi ty, co stojí za zmínku, patří kurz TRX pod skvělým vedením Jana Novosada nebo seminář Anatomy trains Ari-Pekka Lindberga, který mi otevřel dveře k Tomu Myersovi a změnil můj pohled na fungování lidského těla. Dále jsem absolvoval dálkové studium u silového trenéra Davida Dellanave (držitel světového rekordu v Jefferson deadliftu), kde jsem se naučil metodě Biofeedback a jinému přístupu k trénování. Pravidelně také navštěvuji přednášky systému Performance training Adama Česlíka, kterého považuji za špičku především v oblasti výživy, kde se mu daří rozbíjet zavedené mýty a omyly ve fitness stravování.

V průběhu těch 6 let jsem vyzkoušel klasickou kulturistiku, crossfit, kalisteniku, bojová umění, běh, všechny možné i nemožné fitness trendy. Pomalu jsem si díky tomu všemu utvářel představu, jakým směrem se vlastně chci ubírat. Zlomový bod mého profesního života pak přišel v roce 2014, kdy jsem narazil na Petra Růžičku (Pohyb je život), který mi otevřel úplně nový svět a především představil Ido Portala a jeho učení. Pod Petrovým vedením jsem prošel jeho semináři Pohyb 1, Stojka, Páteř plná života a Ramena bez bolesti. V roce 2016 jsem pak měl tu čest se stát jeho žákem a v roce 2017 učitelem Pohyb je život.

Momentálně se hýbu pod Petrovým vedením, lezu po lezeckých stěnách a chystám se na studium brazilského jiu-jitsu.