Je mi 24 let. Narodil jsem se a vyrůstal v Norimberku, Německo. Studoval jsem Chemie-Bio-Inženýrství na Friedrich Alexander Univerzitě v Erlangenu. Už jako dítě jsem se zajímal o sporty, jako je třeba fotbal a judo. S posilovaním a fitness jsem začal v 15-ti letech a rok na to jsem začal trénovat parkour a freeruninng. Dodnes jsou parkour a fitness, výživa a hlavně trénink s vlastní vahou důležitou součástí mého života.

Pochopení jak tělo pracuje a to ne jen z hlediska mechaniky ale i biochemie mě fascinuje a snažím se den co den moje schopnosti rozšířit. Za 7 let jsem nasbíral mnoho zkušeností ze širkoého spektra sportů a výživy, který cíleně používám na vlastním těle. Rád pomáhám lidem plnit své cíle a představy ohledně tréninku a výživy ve formě jídelníčků.

Díky parkouru, který dělám už 7 let, jsem navštívil  různá místa po celém světě. Vystoupení v Chicagu (USA) a mezinárodní mistrovství světa v parkouru na Santorini v Řecku patří mezi mé nejlepší zážitky. Parkour nebo jakýkoliv akrobatický pohyb pro mě není jen fyzická aktivita ale i psychický trénink. Je to výzva, jak pro tělo, tak i pro hlavu, díky které dokážu vypnout, zapomenout na svět kolem sebe a soustředit se jen na sebe. Předávat své zkušenosti a vidět nadšenÍ v očích dětí, ale i dospělých mě dělá šťastného.VIDEO