PROGRAM ZIMNÍ SEZONY  ZDE

 

NAŠE NOVINKY:

MINIPARKOUR KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN KROMĚ PÁTKU. 

VE STŘEDU OD 18 HODIN GYMNASTIKA S PAVLEM MACKANIČEM, TRENÉREM II. TŘÍDY. 

CVIČENÍ PRO ŽENY ZAMĚŘENÉ NA STŘED TĚLA VE STŘEDU.

STREETWORKOUT PRO TEENEAGERY VE ČTVRTEK VEČER.

KONDIČNÍ A SILOVÝ TRÉNINK PRO DOSPĚLÉ VE STŘEDU VEČER.

HIIT VE ČTVRTEK RÁNO.

CVIČENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ V NEDĚLI ODPOLEDNE.

 

PŘIHLÁŠKY NA KURZY KE STAŽENÍ ZDE:

 PARKOUR POZOR, NĚKTERÉ TERMÍNY JSOU JIŽ VYPRODANÉ

PARKOUR 13+

MINIPARKOUR

LEZENÍ

 

 DALŠÍ TERMÍN PARKOUR DAY V BŘEZNU 2019  OZNÁMÍME CO NEJDŘÍVE.
PŘIHLÁŠKY ZDE

 

 
 

 

 
 

 

Je mi 22 let. Narodil jsem se a vyrůstal v Norimberku, Německo. Studoval jsem Chemie-Bio-Inženýrství na Friedrich Alexander Univerzitě v Erlangenu. Už jako dítě jsem se zajímal o sporty, jako je třeba fotbal a judo. S posilovaním a fitness jsem začal v 15-ti letech a rok na to jsem začal trénovat parkour a freeruninng. Dodnes jsou parkour a fitness, výživa a hlavně trénink s vlastní vahou důležitou součástí mého života.

Pochopení jak tělo pracuje a to ne jen z hlediska mechaniky ale i biochemie mě fascinuje a snažím se den co den moje schopnosti rozšířit. Za 7 let jsem nasbíral mnoho zkušeností ze širkoého spektra sportů a výživy, který cíleně používám na vlastním těle. Rád pomáhám lidem plnit své cíle a představy ohledně tréninku a výživy ve formě jídelníčků.

Díky parkouru, který dělám už 6 let, jsem navštívil  různá místa po celém světě. Vystoupení v Chicagu (USA) a mezinárodní mistrovství světa v parkouru na Santorini v Řecku patří mezi mé nejlepší zážitky. Parkour nebo jakýkoliv akrobatický pohyb pro mě není jen fyzická aktivita ale i psychický trénink. Je to výzva, jak pro tělo, tak i pro hlavu, díky které dokážu vypnout, zapomenout na svět kolem sebe a soustředit se jen na sebe a trénink. Předávat své zkušenosti a vidět nadšeNÍ v očích dětí, ale i dospělých mě dělá šťastného.